| ioanapysycuutata a întrebat:

Ma scuzati, ma tot gandesc la sex, doare cand iti pierzi virginitatea? mersi mult!

Răspuns Câştigător
| bibydraguta a răspuns:

Pai depinde dar eu cred ca doareeeee...

50 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De obicei da, mai mult sau mai putin. In nici un caz atat de mult incat sa te sperie.

| Flav a răspuns:

Deloc. De unde spuneai ca esti? Sper sa ne vedem cat de curand!

| sorin a răspuns:

Depinde unde si cum ti-o pierzilaughing

| roxy_5007 a răspuns:

Pai depinde de persoana dar pe mine m-a durut ff tare

| danutza a răspuns:

Intreab-o pe buni oare ea mai stie cum a fost prima oarathinking
a durut... i-a placut laughing

| naya a răspuns:

Super.super mult doare.acum....o sa mai faci?

| Focsa_Carmen_1995 a răspuns (pentru naya):

Dar de unde sti tu?

| Pana a răspuns:

Frate, la 13 ori 14 ani cat ai tu acum nu cred ca ar trebui sa te macine astfel de probleme laughing sincer.Cred ca telenovelele dauneaza intr-adevar. Incearca sa le reduci. Dar pentru ce iti trebuie sex, imi spui si mie te rog?

| Pana a răspuns:

Disperate mici

Răspuns utilizator avertizat
| pandi a răspuns:

Wazgalycy, dupa cum a formulat intrebarea sincer nu cred ca are mai mult...fratilor...mai ganditi-va si la scoala .ca aia este mult mai importanta decat sexul.vei avea timp si pentru sex,, deocamdata cred ca ar trebui sa te preocupe cu totul altceva...toate la timpul lor. a innebunit lumea pe cuvantul meu.in afara de sex nu mai stim nimic

| ---droid-kid--- a răspuns:

Dar cati ani ai?
nu imi spune ca si uh ai 12 13 14 ani si te gandesti la sex?

| Bloo2 a răspuns:

Pai.incearca si o sa afli.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, gandeste-te in continuare.la scoala ai incetat sa mai gandesti, banuiesc, nu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa zic mai pisi, daca iti place de partenerul tau si el are ceva experienta nu cred ca ai de ce sa-ti faci grijiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioana, doare.Nu rau, e o durere de moment, care trece pentru ca apare placerea.Sexul nu e o joaca, totusi.Ai mare cu decizia pe care o iei, ai grija cu cine si la ce varsta o faci! Stiu ca poate par invechita, nu sunt, crede-ma, am 18 ani si mi-am pierdut virginitatea la 16, si totusi regret asta acum chiar daca la momentul asta am o relatie fericita cu un baiat si sexul e grozav, dar poti face unele greseli pe care sa le regreti mai tarziu daca iei decizia asta la varsta gresita si cu persoana gresita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu cred ca doare! si eu sunt tot in acelasi caz ca si tine si e ff naspa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti suficient de excitata, folosesti lubrifiant pe baza de apa si baiatul stie cum sa se comporte, sa nu fie dur, sa te ia usor nu va fi nici o problema, bine .vei simti o mik durere sau poti sa nu simti nimic, asta depinde mai mult de baiat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinker cam da...intr-adevar colegii de mai jos au dreptate...depinde de baiat... dar scuze de parere.totusi cred ca esti cam mik sa vb de sex incawinking findca o adevarata domnisoara sau in cel mai rau caz o femeie de 18 19 ani.parerea mea.ca nu ar intreba asa cevalaughing)laughing oricum incearca tuh sa aflii raspunsul si ne zici si noua... da?smugsmug bafta::* ai grija la decizii ca baietii sunt ff smecheri.stiu cum sa te ia.si apooi.wave...toot tu suferi.happy bafta:* te pup ...de la Bistritzatonguesmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doare fa doare mult crying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu stiu eu cred ca da. daca barbatul e lent nu o sa doare. dar daca barbatul e nerabdator e rapit... o sa te doara :-ss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioana eu nu am facut sex ink, da baniuesc ca te doatre putin, nu foarte rau. nu ai o prietena buna care a facut-o sati zica ea cum ii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da doare.si nu mai mintiti ca doare mai putin daca il iubesti pe acel barbathappy. Nu e asta un adevar.de doare indiferent de tip.Doare dar depinde si de vagin daca e f umed nu mai doare asa de tare.acum eu iti urez balfa! S-o faci cand trebuie nu inainte de varsta!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima oara te doare putin apoi o sa vrei tot mai mult si cu tot mai multi parteneri in diferite pozitii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarul este ca doare putin... dar nah...depinde si de partener daca va avea rabdare cu tine si mai ales daca va sti cum sa te iatongue multa bafta dar cred ca esti cam mikutza si o sa ramai marcata o vremebig grinbig grin:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doare, dar trebuie sa te gandesti la atceva. Fii curajoasa. aI INCREDERE IN TINE DE ASEMANEA trebuie sa te asiguri ca partenerul nu are bmli prin transmitere sexuala. ai incredere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleoo iti trebuie sex la anii astia. mia asteapta putin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nu m-a durut deloc, e bine ca partenerul sa aiba un pic de experienta totusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti spun ca doare crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani aii