| Miriam_8850 a întrebat:

Ma simt atrasa de un baiat decat din punct de vedere sexual, cred. Nu stiu cum sa explic pentru ca nu mi s-a mai intamplat sa nu ma lege si alt fel de sentimente fata de un baiat cu care vreau sa fiu. E ceva nou pentru mine. Nu sunt genul de fata care umbla azi cu unul, maine cu altul fara ca macar sa imi pese si nici nu vreau sa dobandesc o astfel de eticheta. Dar intre mine si el se simte o tensiune destul de mare...si cam atat. Lui nu ii prea pasa de mine si sincera sa fiu nici mie nu imi prea pasa de viata lui. chestia e ca, asa cum spuneam e ceva nou sentimentul asta pentru mine, eu evit destul de mult sa dau frau liber a ceea ce ar putea sa urmeze, tocmai de teama pentru ca nu stiu ce ar putea sa urmeze. O relatie stabila sigur nu vrea, deci nu am de ce sa incerc sa ma gandesc ca ar fi un sfarsit fericit.
Asadar as vrea sa stiu ce ar fi pro si contra. Ar fi bine sau rau sa ma las dusa de val? Ce ar insemna asta apoi pentru mine?

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Fa.doar sex! e sport national!

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Eu cred ca-i mai bine sa regreti un lucru pe care l-ai facut, decat sa regreti ca nu l-ai facut!"Ce ar insemna asta apoi pentru mine?" Probabil niste vorbe urate.Totusi,daca atractia exista, eu cred ca merita.Bafta!winking

Răspuns utilizator avertizat