| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pusa de aura:

Buna, deci fetelor sau chiar baietilor pareri va rog:

e un baiat cu,,, cateva luni mai mare decat mine. E in clasa din fata clasei mele. E a 7a, eu sunt a 6a, de 2 saptamani il plac foarte mult... de pe-atunci il tot privesc, mai arunca si el privirea! Se uita in general cand eu nu l-as vedea. Il plac enorm, niciodata nu am mai simtit asa ceva. Am id lui de mess, i-am spus si stie. Se amageste cu o colega din clasa mea, degeaba, un pupic nimic; deci nu inteleg! In seara asta i-am spus mai multe, a vorbit frumos. M-a intrebat cu alte cuvinte daca vreau sa merg la film cu el si i-am raspuns ca nu pot, nu s-a suparat; acum in sufletul lui nu stiu ce este. Acum ceva timp l-am intrebat daca ma place, si a raspuns negativ.De atunci nu am mai intrebat daca ma place. Acum sincera sa fiu am vorbit toate cu el, tot ce simt, si m-a inteles. Numai ca eu nu stiu maine cand va mai intra pe messenger (nu facem scoala) ce sa-i mai spun. El mi-a mai zis ca il enerveaza copii de la scoala ca au aflat toti ca el este cu colega mea, si a spus ca nu o mai baga in seama la scoala ca sa inceteze povestea asta. Nu stiu ce sa cred, azi dimineata cand am plecat cu prietena mea la magazin in timp ce asteptam sa intram in scoala, el era la vreo 4 metrii de mine si statea el asa:X cu mainile in buzunar si cu geaca lui neagra si se uita la mine :X. Doamne numai pot. L-am vazut, m-am uitat special. I-am spus despre faza asta ca se uita la mine, si i-am zis ca nu ma deranjeaza o poate face in continuare. Ii spuneam eu de colega asta a mea ca e slabuta rau si el mi-a zis da tu nu esti plinuta? (sunt cu cateva kg, dar sa nu intelegi grasa ca nu sunthee hee ) eu am dat-o in gluma. Si el este sa stiti, cu cateva kg ca mine asa. (sincer)
Nu stiu ce sa fac, e foarte dragut, si vocea si tot. Chiar niciodata nu am fost atrasa asa de cineva, e foarte special tocmai de aia as vrea sfaturi si indrumari! Este matur... PS: i-am spus asa ca un apropo : niciodat nu voi putea fii cu tine, iar el: De ce mai? :X Nu stiu, ajuutooorr va rog!

Multumesc

Răspuns Câştigător
| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Uhh.pai ce mia vrei s stii? baga'te cu el ca se vede ca ambii vreti :*

4 răspunsuri:
| gabrielgypps a răspuns:

I-am spus asa ca un apropo : niciodat nu voi putea fii cu tine, iar el: De ce mai?
Se amageste cu o colega din clasa mea, degeaba, un pupic nimic;
daca tu vrei sa/i oferi mai mult, de ce ii psui ca nu ai putea fi cu el, niciodata?
ce vrei sa ointeleaga el saracul, di vorbele astea: uau sunt moarta dupa tine, te plac enorm, hai sa ne dam intalnire sa, ne sarutam etc.
spune-i si lui ce simti cu adevarat, nu prostii si baliverne.
de obicei baietii sunt atrasi de fetele care ii considera frumosi si vor sa se combine. nu vad ce motiv ar avea el sa te refuze. a da, ca nu puteti fi impreuna niciodata, sunt nebuna si vorbesc aiurea in tramvai.
limpezeste-ti gandurile, lasa deoparte textele si impresiile, fii sincera si vei fi fericita.

| MANDY_2679 a răspuns:

love struck

pai incearca sa vorbesti cu elhappy spune-i clar!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@alexlicios, am spus ca sunt in clasa a 6 a! Aceea este de fapt bunica prietenei mele. acest cont este al ei. m-a lasat sa pun intrebari.

Multumesc pentru raspunsuri.
Le voi pune in aplicare...