| Bla1990 a întrebat:

happy Deci... Este acest baiat in aceiasi scoala cu mine care mai mult ca sigur ma place. In ultimul timp am vorbit destul de mult si ne am inteles bine, numai ca problema e ca eu nu prea simt acelasi lucru pentru el, si nu stiu cum sa dau inapoi sad Cum as putea sa ii dau de inteles ca vreau sa fim doar prieteni? Sa incep sa il evit?

1 răspuns:
| ioana21S a răspuns:

Sa lamuresti lucrurile intre voi, ii zici ce vrei de la el... daca il eviti, el o sa incerce sa iti dea si mai multa atentie.Nu cred ca o sa se supere. Daca te place big grin o sa iti respecte decizia.Bafta!