| Eduard619 a întrebat:

Ma simt singur, toata lumea se plictiseste repede de mine.Am incercat sa-mi fac de multe ori o iubita si nu mi-a reusit scuza generala ca te plac ca prieten etc, nu sunt timid vorbesc deschis sunt o persoana deschisa.Nu stiu ce sa mai fac ma simt ca intr-un balon exclus de lume.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta ti-a fost sortit tie sa fi mai retras de lume, dar nici ea nu stie ce vrea de la viata daca te evita. Isi cauta nebuniile lor dai in colo ca nu merita atentia ta. Pune mana pe un caine.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

"Ma simt singur, toata lumea se plictiseste repede de mine."

Când am citit prima dată asta am crezut că vreun frate geamăn de-al meu a pus întrebarea. laughing

| Eduard619 explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Imi place cum gandesti da-mi add pe mess poate mai vorbim.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru Eduard619):

Dacă-mi trimiți id-ul tău pe privat, îți dau add.

| neutrino a răspuns:

Tu esti singurul care stie raspunsul la intrebarea "de ce si cum ai ajuns in aceasta situatie?". Dar tine minte ca pana la a avea o iubita, trebuie sa-ti faci o prietena.

| Eduard619 explică (pentru neutrino):

Intr-adevar eu pot sa raspund la intrebare dar nu am facut nimic sa le fac sa se indeparteze doar ca sunt mai timid.

| Lothar a răspuns:

Astia habar n au ce vorbesc ma..nu i baga in seama
E mult de lucrat cu tine insa nu e imposibil, lasa mi un id mess si vorbim

| Eduard619 explică (pentru Lothar):

Hardy_respect

| CristinaMariaGG a răspuns:

Cum a spus si neutrino. trebuie mai intai sa ti fie prietena apoi... daca e sa fie si iubita. Toti ne gasim o pereche stai linistit. Nu cred ca este chiar asa cum spui tu! Succes!:*

| Eduard619 explică (pentru CristinaMariaGG):

Multumesc mult esti o dulce :*