| panann a întrebat:

Mă uitam la filme pentru adulti cu ochelarii VR si ma masturbam, cand de odata a intrat mama peste mine si a vazut ca ma masturbam, ce credeti ca s-a intamplat? Ce crede oare?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si cum e experienta? ce telefon ai folosit? esti baiat man e normal

| Violleta2022 a răspuns:

Ce credem?
Ca ti-ai pierdut erectia si ai fugit sa te ascunzi de rusine happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Te-a vazut, si-a dat seama ce faci si si te-a lasat in pace ca sa poti sa-ti continui activitatea in liniste. laughing

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ce sa creada, ca esti un baiat normal ce se masturbeaza.

Răspuns utilizator avertizat
| PuntIle a răspuns:

Nu cred ca o sa decazi cumva in fata mamei tale dar o sa fie putin ciudat pana uita ce a vazut, oricum intresanta abordare de a vedea filme porno laughing respect si bafta

| Victorasponta a răspuns:

Asta a rezultat o bataie cu tigaia