| Buteerflii a întrebat:

Maai.Anu Trecut eram In scoala cu un baiat...Si Ne iubeam.Ne tachinam. Ne jucam pur si simplu.am fost impreuna neam desp.si in timpul vacantei mi-a trecut tot. dar cand am ajuns la scoala si am vazut ca nu mai este.Imi este f dor de el.nu stiu ce sa fac si cei cu mine.il iubesc sau ce naiba? iubire nu cred ca e. dar nu stiu

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai sentimente fata de el, daca ii duci dorul simti ca tii la el.

| teodora2001 a răspuns:

Daca chiar il iubesti suna-l si intreaba-l dc na venit la scoala. si spune-i daca vreti sa va impacati.Si daca inima iti spune ca nu-l iubesti atunci inseamna ca te-ai atasat prea mult de el ar trebuie sa fitiprieteni buni ca sa nuiu mai duci doru

| loredanasweety6 a răspuns:

Nu estevorba de iubire. Ii simti doar lipsa si inca esti obisnuita sa petreci timpul alaturi de el. E ceva normal sa-tii fie dor de o persoana draga.