| FeTizZa a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Am 15 ani si sunt impreuna cu un,, baiat" de 20 de ani.Ieri m-am certat cu el din cauza ca i-am gasit la conversatii le mess o discutie care nu prea mi-a cazut bine cand am vazut-o. El vrea sa se impace cu mine.Il iubesc foarte mult si nu stiu ce sa fac. El nu e un tip prea serios.Nici nu mai stiu cand vorbeste serios si cand nu. Mia spus ca ma iubeste, dar nu stiu ce sa cred. dati-mi niste sfaturi, va rog!

Răspuns Câştigător
| HahahaAb a răspuns:

Exact! 'Butterfly' stie ce vorbeste...si eu am patit'o in vara asta cu un baiat d 22 d ani sh am tot 15 ca tine.Ma iubeste si acum, dar nu suport sa ma minta!
Tu stii ce e mai bine, succes!

1 răspuns:
| Electrik a răspuns:

Exact acelasi lucru am patit si eu! Nu-l crede! Stii cum sunt baietii! Niciodata nu poti sa-i crezi!