| Micu_George_1992 a întrebat:

Mai acum 6 ani m-am indragostit de o fata pe care inca nu am curaj sa o abordez ( am 21 ea 22 ) si tot nu imi dau seama cum sa o cuceresc

Răspuns Câştigător
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
De ce nu vorbesti cu ea?
Baga-te in seama, si usor usor marturiseste-i ce ai pe suflet!

4 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Omule, ai 21 de ani, nu 15. Ii spui ca vrei sa vorbesti cu ea si ii spui clar ce simti. Daca sentimentul nu e reciproc te reprofielezi.E simplu! Totusi sa stai 6 ani fara sa faci nimic, mi se pare, cel putin ciudat.

Bafta!

| Cristiann25 a răspuns:

De 6 ani? Wow! Du-te la ea fara retinere si vorbiti!

| CarlosBogdan17 a răspuns:

Ai 21 de ani si tu ceri sfaturi pe TPU laughing? Intrebarile astea le pun adolescentii, tu esti minor frate.Si la varsta ta, daca esti indragostit de o fata de 6 ani, inseamna ca esti si virgin.La varsta asta :O?

| bernik a răspuns:

Du-te la ea..si explicai..adica totusi 6 ani.e ceva