| Tzucu a întrebat:

Mai deci nu stiu ce sa fac sa merg in seara asta cu prietenii la colindat
dar faza e ca camera mea unde vreau sai bag nu e asa mare e cam 5 pe 6 m
si vin vreo 19 persoane
si mie cam rusine >:"
laughing
apai nu stiu
big grin

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine.Asta este casa in care locuiesti, e facuta din munca asidua a parintilor tai si nu are de ce sa iti fie rusine.Altii nu au nici camera asta de 5 pe 6 m.Bafta!

1 răspuns:
| BlueHusky a răspuns:

Da, nu e loc dar daca va distrati nu mai conteaza, tin minte ca am dormit intr-o camera mica cam 12 si din cauza ca am ajuns ultimul singur loc** liber era pe dulap si "da" pe la 5 dim am cazut dar nu a contat a fost fun happy