| Mada_4041 a întrebat:

Heii TPU.
De obicei de Craciun merg cu prietenii la colindat, unii la altii etc. sa ne distram.Si seara aceasta mergem, Si nu stiu cum sa ma imbrac. Ceva mai elegant straight face Ceva idei?
Ps. Nu vreau raspunsuri la misto sau ceva de genu.

Răspuns Câştigător
| adorciocolata a răspuns:

Nu trebuie sa te imbraci prea elegant. Trebuie ceva lejer, in care sa te simti tu bine. De exemplu: niste jeansi inchisi la culoare, un pulover dragut si calduros, cizme cu blanita, un palton dragut (ar merge pe rosu, ca tot este Craciunul) si o caciulita haioasa. Multa distractie la colindat si sarbatori fericite!

1 răspuns:
| anamorf a răspuns:

De ce sa te imbraci elegant mascativa va fi foarte cool