| anonim_4396 a întrebat:

Eu si cativa prieteni vrem sa mergem la colindat, ne-am hotarat sa lasam la o parte varsta avand in vedere ca multe persoane de varsta mea nu merg pentru ca le este rusine sau sunt prea mari si sa traim spiritul sarbatorilor! As vrea sa stiu pe cat se merge la colindat, dar toate zilele ex:22, 23, 24, 25, 1 etc gen: pe data de X se merge cu Y cat mai multe! Funda+voturi!

2 răspunsuri:
| Sika2121 a răspuns:

Pai pe 24 - 26 de merge cu colindatul, pe 1 cu plugusorul, si parca pe 2 se merge cu sorcova. Sper ca te-am ajutat big grin

| anonim_4396 explică (pentru Sika2121):

Nu ai inteles, nu-mi scrii k de pe 24-26 se merge cu colindatul. mie imi zici asa pe 23 se merge cu angrysi imi zici numele colindului) pe 24 se merge cu Y(imi zici numele colindelor) apoi iti dau funda