| jrranonim96 a întrebat:

Mai exact ce inseamna orgasm? Si cum faci o femeie sa ajunga in punctul maxim? adica la orgasm

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Orgasm e sentimentul de placere maxima obtinuta de o femeie in timpul actului sexual. Daca vrei sa faci o fata sa aiba orgasm ii oferi placere maxima prin sex.

| Emilian65 a răspuns:

Orgasmul, este momentul in care femeia ajunge la placere absoluta in urma unui act sexual.

| SkyPilot a răspuns:

Vezi aici:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Orgasm
Si ce este, si cum o duci acolo.

| grab a răspuns:

Orgasm e o placere de intensitate foarte mare pe care o ai in timpul actului sexual cel mai adesea. Femeia poate ajunge in doua moduri teoretic: clitoridian si vaginal, asadar un sex oral de calitate sau o penetrare targetata pe punctul G o vor aduce la orgasm dupa ceva munca din partea ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Rogue98 a răspuns:

Salut,fi antena la mine.orgasmul este placerea absoluta la care poate sa ajunga o femeie. daca vrei sa ajunga acolo ai nevoie sa fi dotat si sa stii cum sa iti faci treaba.nu cred ca am voie sa zic aici