| BoyLic a întrebat:

Mai exista fete virgine la 18 ani?
Eu am 18 ani si ma gandesc ca ar fi cazul sa imi caut o prietena, doresc o relatie serioasa si nu as vrea pe una "uzata".

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai demult existau vampiri care se hraneau cu sange de virgine. Insa in ziua de azi au disparut pentru ca or murit de foame laughing in ziua de azi nu mai gasesti virgine laughing

| Frank51 a răspuns:

Exista si la 20 de ani, doar ca trebuie sa cauti unde trebuie.

| LilPleito a răspuns:

Normal ca mai exista, dar nu in cluburi.
Chiar iti recomand sa iei din showroom, alea second-hand nu au KM reali, sunt revopsite, accidente neraportate, vai mama lor. Ia-ti noua, e mai bine. Si nu vorbesc deloc la caterinca, nu lua second-hand, te sfatuiesc.

| MrBlondu a răspuns:

Nu conteaza daca o femeie este virgina sau nu! Trebuie sa iti gasesti pe cineva pe placul tau asa cum o vrei tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cam "uzat" la minte happy

| alina2k18 a răspuns:

Si crezi ca e mai buna daca e virgina?
laughing
Si dupa ce o spargi tu, gata e uzata?
laughing Vezi ca e una de si-a vandut fecioria pe 2 milioane de eurowinking de ce ti-ar da-o tie gratis?
laughing)))))

| Holiday a răspuns:

Pe principiul asta, daca ai noroc sa faca sex cu tine, dupa 6 luni trebuie s-o schimbi ca se uzeaza. Ce drac de relatie serioasa e aia?!

| Justme1997 a răspuns:

Daca sexul uzeaza o fata, ai face bine sa nu o atingi in cazul in care iti găsești virgina. Nu ai vrea sa se uzeze, asa-i?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă o fi s-o luăm aşa... băieţii nu se "uzează"?
Adică ei pot doar să "uzeze" fără să fie şi ei "uzaţi"?
Tu dacă ajungi să dezvirginezi o fată şi la un moment dat vă despărţiţi (mira-m-aş să rămâneţi împreună toată viaţa),după logica ta,ea nu ar mai avea dreptul să aibă o relaţie,să fie iubită, cel mult doar să fie folosită pe post de obiect sexual tot restul vieţii, din cauza faptului că nu mai e virgină, iar tu să ai relaţii cu virgine şi să le poţi ciocăni în continuare (că doar na, restul sunt "uzate" şi nu te mai atingi tu de ele)şi totuşi să fii pur ca lacrima?

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte bine ai pus problema

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Dacă e să mă gândesc mai bine, are dreptate pe undeva...el şi cei care mai au gândirea lui chiar cred că pot să uzeze fetele. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru nimportequi):

Cu tine în frunte.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Daca vrei sa iti gasesti o fata pe placul tau atunci nu iti gasi o panarama sau o ultima stoarfa, iar daca are un pic de inteligenta sigur nu va fi o "uzata", chiar daca nu este virgina, pentru ca sexul este ceva normal intr-o relatie, si sunt sigur ca multe fete au mai avut cel putin o relatie inainte. Trebuie doar sa te intereseze fetele care nu umbla dupa partea ta financirara si pe care nu le intereseaza doar aspectul fizic, si o sa fii bine

| Crackman a răspuns:

Am gasitbuna la 23 si alta la 25

| brokxy a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt aici si astept vampirii te rog informeaza-i de existenta mea laughing

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Daca prezenta unui himen e ceea ce iti defineste relatia cu o femeie, bafta, dar nu vei avea o relatie adevarata. laughing de obicei cei care vor virgine sunt fix aia prosti la pat

| RAY a răspuns:

Si dacă aia e virgina de unde știi viitorul ca va fi fidela si de încredere? ca pana la urma asta conteaza cel mai mult, poti avea incredere in ea oare doar ca e virgina, nu are importanta asta, curva asa se naste nici dumnezeu nu o schimba, curvia este genetica