| eubahhh a întrebat:

Mai exista fidelitate 100% in ziua de astazi? sincer!

38 răspunsuri:
| bnj a răspuns:

Da. Dar sa stii sa alegi

| Razvan a răspuns:

Nu. A devenit o chestie pur teoretica ca si multe alte valori de altfelhappy

| Aero_2277 a răspuns:

Nu.Eu in liceu mi-am inselat iubita care acum imi e sotie de 4 ori, si in facultate la fel, dar de 3 ani de cand ne-am casatorit nu am mai inselat-o. Ce stiu e ca si ea m-a inselat pe mine, si nu ma simt groaznic pentru ce am facut pentru ca ea m-a inselat cu cel mai bun prieten al meu, am stiut asta, banuiam, si nu i-am zis nimci nici acum, au trecut 5 ani de atunci.

| raisssa a răspuns:

Da, nu toti suntem la fel, nu putem generaliza...

| BRG a răspuns:

Nu

| latexcap93 a răspuns:

Prietenu; meu imi e fidela 107 %

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

De ce să nu existe? happy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Da. Azi poate nu stiu sigur, dar "ieri", categoric. 100%. E cam rar ce-i drept.

| Sara a răspuns:

Ba exista! Cand te dedici trup si suflet unui om, cu singuranta nu iti sta gandul la infidelitate!

Răspuns utilizator avertizat
| anonzone a răspuns:

Cred ca la gay sau lesbi probabil ca nu-s asa multe optiuni si raman fideli, in rest... 1 din 1560 este fidel 100%

| moftuliki a răspuns:

Eu cred ca da daca vrei cu toti am putea fi fi fideli parerea mhea. da acum toti s-au facut smecheri

| Victoria a răspuns:

Vreau sa cred ca da. Sper ca da.

| sy46 a răspuns:

Nu.Imposibil.daca e 100% e fidelitate intr-u totul.Macar odata sa se gandeasca la "bordul" alteia si tot se face din 100 99%. Si prin ganduri poti si infidel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat exista suflete pereche va exista si fidelitate 100%. restul este discutabil...

| ffy a răspuns:

Exista la inceput iar daca cei se iubesc, au incredere unul in celalalt existahappy

Janina
| Janina a răspuns:

Suntem de 3 ani impreuna si avem o relatie foarte frumoasa...nu s-a pus niciodata problema de inselat... avem tot ce ne dorim impreuna.

| daniDeeDee a răspuns:

Nu prea, sincer!

| Cryssy a răspuns:

Da! Atunci cand exista dragoste adevarat exosta si fidelitate 100%. Iti spun eu sigur ca exista.

| angel_5676 a răspuns:

Eu cred ca da, imi doresc sa fie asahappy

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sigur ca da! Cu plusuri si minusuri, inevitabil, dar da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric.Eu sint fidel, fidel iti pot confirma toti de pe site, pina si sotia.

| madalina_8123 a răspuns:

Cred ca exista fidelitate 100%. Depinde de principiile fiecaruia.

| jocnecurat a răspuns:

Cam rar dar sunt sigur ca exista.

| alexutzzzzzzzza a răspuns:

Categoric NU!

| AnAiLuI a răspuns:

Nu.sunt prea falsi baieti [unii]

| ////////////// a răspuns:

Exista daca iubesti cu adevarat, vreai ceva serios, nu-ti trebuie nimeni in afara de persoana draga, si daca sincer prietenul e peste hotare dar nu vreau sa-l insel, pentru ca nimeni nu il inlocuieste...nu mi-as imagina sa ai ceva cu o persoana care nu o iubesti, e dezgustator, sa promiti cumva, persoana draga sa aiba incredere si dupa un moment dat se afla adevarul si pierzi totul sau raul pe care l-ai facut ti se intoarce inapoi, e stupida situatia cind afli ca persoana cea mai draga care aveai cea mai mare incredere ti-a facut asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei, nu inseli. Deci DA!

| andreeaylle a răspuns:

Nu mai exista fidelitate ...nici macar cu gandul

| HBK a răspuns:

Ce intrebare retorica. Din pacate nu mai suntem pe acceasi lungime de unda.