| RAY a întrebat:

Sincer si onest credeti ca exista fidelitate feminima sau iubire feminima?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Normal ca exista.
Cum exista barbati care iubesc asa exista si femei care iubesc ca doar nu suntem roboti.Iar din punct de vedere a fidelitati e adevarat ca nu este corect sa inseli indiferent de sexul care il ai dar depinde si de omul de langa tine ca trebuie sa aiba si el un rol acolo pentru a nu ajunge sa se raceasca relatia. Daca mergi la munca vi acasa tragi o be..na si dormi apoi altceva decat sa urli sa faci istericale si sa spui ca tu esti seful in casa nu faci e normal sa caute altul

| RAY explică (pentru Freya1):

Pe viata naty?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Ce?

| RAY explică (pentru Freya1):

Iubire pe viata cu una

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Sa fie iubire curata nu poti sa ceri nici din partea unuia.Sa iti spun o chestie 3 ani sau norocosi si mai bine poat sa fie acele sentimente inca de indragosteala, dorinta inca mai vezi persoana de langa tine ca la inceput dar dupa cativa ani nu ca nu il mai iubesti il iubesti dar ii mai mult respect, obisnuinta, atasament si din partea femei si a barbatului si daca mai au si copii ii leaga si mai mult asta.
Deci da exista sa traiesti cu un om pe viata (fie ea si femeie)care sa te respecte si tine la tine

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si nu, chestia e ca fetele iubesc altfel fata de noi.
O femeie iubeste ce poti sa faci pentru ea, cum o faci sa se simta, ce ii oferi. Dar nu te poate iubi pentru fiinta ta proprie.
Este ca in energia universului, noi suntem lumina iar ele intunericul(yin yang) ca o gaurã neagra ele se hranesc cu lumina(iubirea) masculina
Mai pe inteles ele iubesc cum le iubesti tu.

| AdinaanidA a răspuns (pentru anonim_4396):

Si barbatii cum iubesc?

| RAY explică (pentru AdinaanidA):

Iubi nu ti a fost dor de mine?

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

Mi-a zis mama sa nu mai vorbesc cu tine ca esti maniac sexual.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdinaanidA):

Barbatii iubesc ceea ce fac, nu vor pune femeia pe primul loc. Iar ea il va urma oferindu-i sprijin si respect.

| RAY explică (pentru AdinaanidA):

Pacat eu vream sa facem nunta

| AdinaanidA a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e un citat din Biblie? happy nu stiu daca mai exista femei d'astea...

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdinaanidA):

Haha e mai vechi decat Biblia big grin E esoteric 101

| Socke a răspuns:

Posibil. adica sunt si femei fidele care-l iubesc pe barbat indiferent de cum e(beat, drogat, boschetar imputit).