| Adelina14 a întrebat:

Exista oare in ziua de azi baieti care iubesc sincer?

Răspuns Câştigător
| BogdaN1980 a răspuns:

Exista, foarte putini. Acsti baieti nu trebuie sa ii cauti ci in la momentul potrivit. Funda? happy

26 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Exista, dar nu ai dat tu de ei tongue

| anytimeanywhere a răspuns:

Nu cred (strict parerea mea)!

| iubesc a răspuns:

Si normal ca exista. Daca tu nu i-ai intalnit nu inseamna ca nu exista. Fii mai atenta si vei avea parte de printul potrivit.

| Dariusuu a răspuns:

Normal că există dacă ști unde să-i cauți.

| Mikhtarian a răspuns:

De ce nu? Nu judeca o haita dupa liderul alpha happy.
Nu poti judeca un baiat, sa spui ca toti sunt la fel, caci nu-i cunosti.
Fiecare e diferit in felul sau, fizic si moral, depinde de cine e langa el.

| sayWhaaat a răspuns:

Bineinteles ca exista, dar noi de obicei suntem trecuti cu vederea usor, voi preferati sa umblati cu toti cocalarii cu bemve.

| andreiush25 a răspuns:

Exista oare in ziua de azi femeie care nu sta cu barbatul doar pentru banii lui?

| MetalHead04 a răspuns:

Cazuri speciale.

Răspuns utilizator avertizat
| JeffRider93 a răspuns:

Pai,exista...Adica,sunt si barbati care stau cu fetele doar pentru sex, dar sunt si unii care iubesc pe bune, iar ultimii sunt mai rari.Nu stiu asta doar pentru ca sunt si eu baiat, ci pentru ca am vazut si astfel de exemplare :]

| Ivanovicius a răspuns:

Da exista, dar nu e usor sa observi unul in zilele noastre, din pacate. Uite aici cateva indicii: multi baieti o sa incearca sa te faca sa razi cu glume ieftine, luate de pe Google. Ei bine, ar trebui sa eviti acest tip de baieti. Cei mai draguti nu sunt cei care te fac sa razi, ci aceia carora le pasa de tine si vorbesc despre tine, nu spun doar "a pai azi l-am lovit pe unu' in fata si l-am doborat vai de mine uite ce puternic is". Nu. Evita baietii care fac asa ceva. Cei care iubesc sincer... Iti vei da tu seama. Cei care iubesc sincer te vor face sa rada si sa te emotioneze in acelasi timp. Cand vei simti fiori, vei sti.

Răspuns utilizator avertizat
| Thextruexme a răspuns:

Intrebarea se poate pune si invers, si la ambele exista, putini, dar exista.

| Zaied a răspuns:

Exista dar nu-i vei gasi pe internet.

| sergiuk11 a răspuns:

Exista, dar sunt putini in ziua de azi.

| AlexSmile a răspuns:

Da exista! Dar trebuie sa dai de cineva care sa iti raspunda la fel la sentimentele pe care le ai! Nu te poti atasa de mult de cineva daca stii ca acea persoana nu te iubeste cu adevarat.Si ca sa gasesti un baiat care chiar te iubeste, nu trebuie sa-l cauti.Va veni de la sine...

| alex190199 a răspuns:

Toti oamenii iubesc sincer. Faza e ca nu toti isi gasesc persoanele pe care le iubesc cu adevarat. Cel putin, nu din prima.

Deci raspuns pentru intrebarea ta: Da.

| Anaaa9411 a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin "iubit sincer".

| anonim1582 a răspuns:

Dahappydar din pacate fetele frumoase pe care si le doresc nu vor sa fie cu eihappyasa ca iau unele pe care nu le iubesc si stau cu ele ca sa se afle in treabahappyFiecare baiat iubeste sincer persoana pe care chiar o iubeste

| Lelutza a răspuns:

Exista doar ca ei trebuie sa gaseasca acea persoana pentru ca sa o iubeasca care merita sau mai bine spus sa se merite unul pe altul!

| PukiiPuuff a răspuns:

Exista, doar ca trebuie sa cauti mult si bine pentru baiatul..."perfect" pentru tine.

| Adrian_Edward_1989 a răspuns:

Da exista dar sunt luati de prosti, asa ca prefera sa se ascunda in spatele altor personalitati, sa se amestece in multime, dar cu putin tact, vei reusi sa-i descoperi...sau....se mai pune oare astazi pret pe seinceritate?

| Alex254654236536 a răspuns:

Da dar nu numai el trebuie sa iubeasca si fata ar trebui.