| eubahhh a întrebat:

Mai exista fidelitate 100% in ziua de astazi? sincer!

38 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sigur ca da! Cu plusuri si minusuri, inevitabil, dar da!

| Razvan a răspuns:

Nu. A devenit o chestie pur teoretica ca si multe alte valori de altfelhappy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Da. Azi poate nu stiu sigur, dar "ieri", categoric. 100%. E cam rar ce-i drept.

| Sara a răspuns:

Ba exista! Cand te dedici trup si suflet unui om, cu singuranta nu iti sta gandul la infidelitate!

| BRG a răspuns:

Nu

| HBK a răspuns:

Ce intrebare retorica. Din pacate nu mai suntem pe acceasi lungime de unda.

| Cryssy a răspuns:

Da! Atunci cand exista dragoste adevarat exosta si fidelitate 100%. Iti spun eu sigur ca exista.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

De ce să nu existe? happy

Janina
| Janina a răspuns:

Suntem de 3 ani impreuna si avem o relatie foarte frumoasa...nu s-a pus niciodata problema de inselat... avem tot ce ne dorim impreuna.

| Victoria a răspuns:

Vreau sa cred ca da. Sper ca da.

| Frogie a răspuns:

Da, exista! Depinde de fiecare persoana in parte. Nu toti suntem la fel! happy

| lostcontrol12 a răspuns:

Nu, clar.

| smartalogu a răspuns:

Da eu unu sunt. (desi personal totusi am un dubiu; daca vezi o tipa simpatica pe trotuarul de vis a vis, sau pur si simplu trece pe langa tine, si din reflex intorci privirea, dar fara vreo intentie, crezi ca are vreo influenta asupra fidelitatii? Eu unu as zice ca nu, ca doar tot pentru o singura fata ai ochii.)

| madalina_8123 a răspuns:

Cred ca exista fidelitate 100%. Depinde de principiile fiecaruia.

| daniDeeDee a răspuns:

Nu prea, sincer!

| AnAiLuI a răspuns:

Nu.sunt prea falsi baieti [unii]

| ffy a răspuns:

Exista la inceput iar daca cei se iubesc, au incredere unul in celalalt existahappy

| jocnecurat a răspuns:

Cam rar dar sunt sigur ca exista.

| raisssa a răspuns:

Da, nu toti suntem la fel, nu putem generaliza...

| Aerosmith a răspuns:

Nu. Nici in trecut nu exista 100%.

| latexcap93 a răspuns:

Prietenu; meu imi e fidela 107 %

| anonzone a răspuns:

Cred ca la gay sau lesbi probabil ca nu-s asa multe optiuni si raman fideli, in rest... 1 din 1560 este fidel 100%

| ////////////// a răspuns:

Exista daca iubesti cu adevarat, vreai ceva serios, nu-ti trebuie nimeni in afara de persoana draga, si daca sincer prietenul e peste hotare dar nu vreau sa-l insel, pentru ca nimeni nu il inlocuieste...nu mi-as imagina sa ai ceva cu o persoana care nu o iubesti, e dezgustator, sa promiti cumva, persoana draga sa aiba incredere si dupa un moment dat se afla adevarul si pierzi totul sau raul pe care l-ai facut ti se intoarce inapoi, e stupida situatia cind afli ca persoana cea mai draga care aveai cea mai mare incredere ti-a facut asa ceva.

| sy46 a răspuns:

Nu.Imposibil.daca e 100% e fidelitate intr-u totul.Macar odata sa se gandeasca la "bordul" alteia si tot se face din 100 99%. Si prin ganduri poti si infidel.

| angel_5676 a răspuns:

Eu cred ca da, imi doresc sa fie asahappy

| Aero_2277 a răspuns:

Nu.Eu in liceu mi-am inselat iubita care acum imi e sotie de 4 ori, si in facultate la fel, dar de 3 ani de cand ne-am casatorit nu am mai inselat-o. Ce stiu e ca si ea m-a inselat pe mine, si nu ma simt groaznic pentru ce am facut pentru ca ea m-a inselat cu cel mai bun prieten al meu, am stiut asta, banuiam, si nu i-am zis nimci nici acum, au trecut 5 ani de atunci.

| bnj a răspuns:

Da. Dar sa stii sa alegi

| moftuliki a răspuns:

Eu cred ca da daca vrei cu toti am putea fi fi fideli parerea mhea. da acum toti s-au facut smecheri

| alexutzzzzzzzza a răspuns:

Categoric NU!

Răspuns utilizator avertizat