| eubahhh a întrebat:

Mai exista fidelitate 100% in ziua de astazi? sincer!

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat exista suflete pereche va exista si fidelitate 100%. restul este discutabil...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric.Eu sint fidel, fidel iti pot confirma toti de pe site, pina si sotia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei, nu inseli. Deci DA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista. Depinde de persoana pe care o ai langa tine. Te pup. Dan

| giulia_9159 a răspuns:

Eu una tind sa cred ca da, mai exsta si asa ceva

| iubitelxxx a răspuns:

Da exista.eu sunt fidel prietenei mele chiar daca suntem de 5 ani impreuna

| just4fun_2216 a răspuns:

Fidelitate exista chiar si 100%. problema este ca nu mai exista incredere in acea fidelitate. poti fi fidel/a ca nimeni nu te crede.

| andreeaylle a răspuns:

Nu mai exista fidelitate ...nici macar cu gandul