| AntoniusAnonymus a întrebat:

Măi fetelor, am și eu o întrebare. Nici nu știu unde sa încep happy. Ideea e ca îmi place de o fata la nebunie vorbim non stop acum 2 seri am vorbit de la 23:00 pana la 7:00 dimineața încontinuu. Eu i-am mai zis asa politicos ca simt mai mult pentru ea decât o simpla prietena. Am făcut cunoștință pe Facebook lucru nou pentru amândoi. A acceptat sa ieșim, prima întâlnire a fost sa zic asa mai tăcută ba chiar ea a vorbit mai mult ca mine, eram convins ca am dat-o în bara, însă chiar ea a început sa ma consoleze ca pentru o prima întâlnire fără sa ne mai fi văzut înainte a fost chiar ok. Apoi a acceptat sa ieșim la film, a fost mult mai bine. Acuma chiar ea a zis ca vrea sa ne vedem joi. Problema mea este ca eu am mai bătut apropo ca îmi place de ea și normal ca știe asta dar nu a dat niciodată un semn un răspuns concret. Și din frica sa nu o pierd, când ne vedem am o teama sa o sărut sau sa ma apropii prea tare. Vorbim zilnic foarte mult. Ce ziceți sa încerc sa fac pasul?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cel mai probabil si ea te place dar doreste sa te cunoasca mai bine. Ia-o mai usor, sa nu pari disperat. Nu o saruta inca, ai rabdare cu ea.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i ca o placi foarte mult si ca ai vrea sa fie prietena ta!
Poti sa-i duci si un trandafir cand te intalnesti cu ea, joi.
Pupatul si sarutatul apar DUPA ce ea confirma ca vrea sa-ti fie prietena.

| seth2016 a răspuns:

Poti sa furi un sarut. Vezi ce iese. Daca iti da cu geanta in cap iti poti cere scuze pentru indrazneala laughing.