| Houselaurie a întrebat:

a facut rost o fata care sta in gazda pe strada la mine, rost de id-ul meu.am vorbit cu ea, mi-a dat nr de tel, pune :*:X, a acceptat sa ne intalnim, ce ziceti ma place? pare destul de treaba si e si frumusica, numai ca nu stiu daca are preten.la prima intalnire cum sa ma comport cu >ea? trebuie sa ii iau o floare? si unde sa o duc? eu am 17 ea 16. ori in parc, ori la un suc prajitura, cam despre ce sa vorbim, si la sfarsit sa o sarut? ziceti cam ce trebuie sa fac la prima intalnire cu o fata, de la inceput pana sa o conduc acasa.pls.

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Sincer ar fi frumos faza cu floarea,dar nu cred ca la prima intanire, nu ink big grin. dupa ar fi frumos s-o asteptzi in fata blocului, s-o sarutzi pe fata si chiar mi-a placut idee cu sucul si prajitura dupa c sa intoarcetzi te poti opri si s-o iei in brate si intreab-o daca o poti saruta(nu astepta pana iti va raspunde treci la fapte).
cat despre ca sa vb banuiesc ca veti gasi activitatzi comune si plus de asta este ok ca la prima intalnire daca sunteti mai tacutzi asta pana va veti cunoaste mai bine.stai linistit ca totul va ieshi bine.
succes!

| cOnTexT a răspuns:

Nu fa investitii aiurea, intalnitiva in parc happy, nu trebuie un sarut neaparat la sfarsit, du-te tot mai aproape de ea, ia'o in brate...etc

| kentauros a răspuns:

Daca esti un tip mai romantic sau ea, sa-i iei o floare ar fi o idee buna happy unde va duceti depinde ce preferati...gandeste-te si cum ti-ar fi mai usor s-o abordezi: stand fata in fata la un suc sau plimbandu-va prin parc.
si la sfarsit lasa sa vina totul de la sine happy
bafta!