| sweetale123 a întrebat:

Mai sunt virgina daca m-am jucat cu degetul?
Nu mai stiu daca sunt virgina, pana acum nu am avut contact sexual cu niciun baiat. Este posibil sa nu mai fiu virgina daca am introdus degetul? Mentionez ca mi-a curs sange cand am facut acest lucru.

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Draga mea... intr-adevar este pacat ca te-ai dezvirgiant din greseala si fizic poate ca nu mai esti, dar eu zic ca nu este totul pierdut. Depinde cum vezi situatia. Eu zic ca esti virgina pana cand faci dragoste cu primul baiat. Ca membrana aia e acolo sau nu, tot vei vrea ca primul sa fie special, ca totul sa fie frumos, perfect. Poate ca nu mai esti virgina (fizic), dar asta nu inseamna ca este capatul lumii, tu vei sti ca esti virgina pana cand te culci cu primul barbat din viata ta. Bucura-te de viata, si nu te culca cu primul care-ti face cu ochiul doar pentru ca nu mai ai tu himenul unde ar trebui sa fie.

Numai bine, Shinwinking

131 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca doar ai introdus degetul, ca un ob, si nu ai facut si altceva, poate... dar daca spui ca a si curs sange, poate ai avut himenul aproape total si, fortand, ai rupt putin... Ia o oglinda si uita-te! Daca se mai vede intrarea acoperita de membrana himenului, da... Ai mare grija la igiena mainilor, cand faci asa ceva!

| elena a răspuns:

Ai facut un lucru foarte bun...aiurea... cine ti-a facut acest lucru...sa mori tu?

cami
| cami a răspuns:

Unde ti-a fost capul? sti, imi aduci aminte de un banc:
Fiica vine acasa la tatal sau: "Tata, tata sunt insarcinata!
-Pai fata mea, unde ti-a fost capul?
-Pai...cred ca sub volan!"
Daca a mai curs si sange...worried nu prea mai cred.

| Ingerash a răspuns:

Nu, nu mai esti.Sorry

Janina
| Janina a răspuns:

Daca ti-a curs sange este foarte putin probabil sa mai fi...
totusi nu inteleg cum naiba poti sa te dezvirginezi cu un deget? nu ai prieten, sau stiu si eu ce ai vrut tu sa faci straight face

| Encore a răspuns:

SUper tare

Sa te deziviginezi cu degetu rolling on the floor

Alte răspunsuri
| αndï a răspuns:

Virgin/a --> virgos inseamna nou, fecior, nevinovat
nu inseamna NEAPARAT ca nu mai ai un hymmen intact :*
desi majoritatea lumii asa il iau tongue
deci DA probabil esti virgina daca esti " noua" in privinta relatiilor sexuale laughing
deci. teorectic nu esti virgina dar practic da. un fel de paradox laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Eღilia62 a răspuns:

Nu mai esti fizic. Dar nimeni n-o sa te creada ca tu n-ai avut contact sexula daca afla ca nu esti virgina.

| MarYoBenucci a răspuns:

Clar ca numai esti happy

| bughy89 a răspuns:

Eu zic sa stai linistita. I-a sfatul lui Shin. In plus himenul este o foita care se dilata cand este cazul. E posibil sa te fi zgariat sau sa se fi rupt o parte mica din el. E exclus sa se fi rupt tot himenul doar cu un deget. Parerea mea.

| bibitza a răspuns:

E clar ca nu mai esti virgina....pacat sa iti pierzi virginitatea asa...Eu nu inteleg de ce va place voua sa va masturbati....mai bine o faceti cu un baiat si gata daca simtiti nevoie sa faceti dragoste.

| Azkadella a răspuns:

Draga raspun anonim se numsete masturbare

| iiirrriiisss a răspuns:

Pacat sau nu, faptul este deja consumat. happy

| crissnebb83 a răspuns:

In teorie se spune ca ramai virgina pana la primul contact sexual cu un baiat, e adevarat ca ti-ai bagat degetelul si e ff posibil sa nu mai fii virgina dar asta nu da dreptu nimanui sa te judece precum au facut diferite pers care au comentat! deci capu sus pentru ca nu s-a intamplat nimic extraordinar sau iesit din comun e ceva normal sa te cunosti tu insati inainte de a-ti incepe cu adevarat viata sexuala. stai linistita ca degetul nu este atat de gros ca un penis iar himenul este destul de elastic se poate sa te fi zgariat si de aia a curs sange! pana nu o sa faci sex cu un baiat tot virgina ramai

| Klara a răspuns:

Ca sa recunosc, si eu ma mai joc uneori cu degetica, dar niciodata nu mi-a curs sange... poate n-am reusit sa bag degetul prea adanc...doare foarte tare :-s
daca ti-a curs sange inseamna ca ti-ai rupt himenul, deci nu mai esti virgina sad
Nasol.

| Chocolate a răspuns:

Ce va luati atat de fata ca sa masturbat si a vrut sa-si faca placere singura prin asta
treaba ei... ea va pus o intrebare...raspundeti doarhappy...decat ca alea care fac dragoste dela 11-12 ani :-J cand ar trebui sa se joace cu papusile... e bine asa... apropo...
ia oglinda si uita'te sau introdu degetul si vezi daca simti himenul acolo si fi linistita...cum spune si shin...nu e chiar dezvirginare...si nici n-ai cum sa ramai insarcinata cu degetul
ai grija data viitoarewinking

| babyblue_1000 a răspuns:

Wow, nu-mi vine sa cred, cum naiba ai avut asemenea ganduri?rolling on the floor

| Polomitreaci a răspuns:

Sperma de deget e asemanatoare cu cea de omlaughing.
P. S:in 9 luni o sa faci un bebelus in forma de deget si cu un himen pe cap rolling on the floor

Alte răspunsuri
| LittleWolfLover a răspuns:

Dragii mei colegi TPU si anonimi:
Va inteleg priblemele dar chiar sa va jucati cu,, banana"laughing unui baiat? Este chiar prea de tot. Eu am 30 de ani, am de 3 ani prieten, nu am facut niciodata dragoste cu el. Mestionez ca el are 33 de ani!:X Marog...chiar nu am facut dragoste cu el

| yumeee a răspuns:

Cum să se dezvirgineze cu un DEGET oameni buni?!
rolling on the floor
asta ar însemna că şi un O. B te dezvirginează.

| redbull a răspuns:

Ii clar ca nu mai esti, daca ti-a curs sange. Oare ce o sa-i zici la primul cu care vei face dragoste, " Sa sti ca tu esti primul pentru mine, dar sa stii ca nu mai sunt virgina " laughing

Alte răspunsuri
| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

laughing Medicul spune ca nu are nici o treaba degetul cu actul in sineoh go on. Asa ca stai calma`happy

| Alocispeptunoi a răspuns:

Buna, am 13 ani si m-am jucat cu degetelu unde nu aveam voie :-s oare mai sunt virgina a curs putin sange si nu stiam ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu stii ce ai pierdut.pacat.cu degetul? acum taci sa nu afle cunoscutii ca or sati spuna Degetica.mai ales prietenelor tale.secret total.haita de abia asteapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel putin ai facut si tu un mic preludiu inainte? ceva lumanari ai aprins si tu sa fie mai romantic? laughing