| sweetale123 a întrebat:

Mai sunt virgina daca m-am jucat cu degetul?
Nu mai stiu daca sunt virgina, pana acum nu am avut contact sexual cu niciun baiat. Este posibil sa nu mai fiu virgina daca am introdus degetul? Mentionez ca mi-a curs sange cand am facut acest lucru.

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Draga mea... intr-adevar este pacat ca te-ai dezvirgiant din greseala si fizic poate ca nu mai esti, dar eu zic ca nu este totul pierdut. Depinde cum vezi situatia. Eu zic ca esti virgina pana cand faci dragoste cu primul baiat. Ca membrana aia e acolo sau nu, tot vei vrea ca primul sa fie special, ca totul sa fie frumos, perfect. Poate ca nu mai esti virgina (fizic), dar asta nu inseamna ca este capatul lumii, tu vei sti ca esti virgina pana cand te culci cu primul barbat din viata ta. Bucura-te de viata, si nu te culca cu primul care-ti face cu ochiul doar pentru ca nu mai ai tu himenul unde ar trebui sa fie.

Numai bine, Shinwinking

131 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fatha mea daca tu zici ca ti-a curs sange cand ai facut acest lucru nu ma estivirgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar nu mai esti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? dka esti nu stiu daca erai Dr vreo 13 ani insemna ca ti-a venit menstruatia nu ai fac alt ceva ai fortato dar daca esti mai mare insemna ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma looome buna si eu am facut la fell...si nici eu nu stiu da ca mai sunt. mie nu mi-a curs sange dar mentionez ca acum nu mai simt nimic de genul la un himen. oare mai sunt?(nu vreau rasp stupide)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga idiu meu alex.china2009 si inseamna ca nu mai esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate da poate nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubita mea, nu cred ca simti nevoia sa faci asta, adica.chiar nu cred ca te ajuta cu ceva. daca chiar "duci lipsa". incarca sa-ti construiesti o relatie.si prietenul tau sigur te va satisface. Daca esti sau nu.asta numai tu poti sa sti.depinde cat de elastic este himenul tau. Take care!:* Usor cu degetelele.waiting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel care nu a gresit sa arunce cu piatra, sa va fie rusine, draguta este posibil ca facand acest lucru sa-ti fi rupt o parte din himen( doar o parte) asta daca nu ai mai continuat.deci daca te-ai oprit atunci e posibil sa mai fii...nui asculta pe rautaciosii astia ca si ei sau masturbat de nu stiu cate ori... e o parte normala in ati explora si cunoaste corpul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAcaa te'a durut si Ti'a curs si sange e clar! Nu mai esti! Da nu te descuraja!winking

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu mai esti virginahee hee...deodata ce ti-a curs sange. e logik. dara sta este din greseli invetii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi fetelor ati uitat cand erati curioase si bagati degetelu?hee hee
degeaba criticati. e nevoia de cunoastere.sa`ti cunosti corpul.
virgina esti pana ai primul contact sexual cu un baiat...totul e sa ai grija cand o sa faci cu ciee si unde.
nu te speriahee hee e ceva foarte normal

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita ca sunt atatia si atatea care fac acest lucru ZILNIK. Asa ca nu te mai speria. SI VOI NU MAI RADETI MA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ...depinde cat de mult.tot ce e posibil...

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o mare diferenta intre a te masturba si a face sex cu un baiat, deci esti inca virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne citesc aici si sunt uimita:Olol deci:din mom ce ti. a curs sange...adio virginitate, dar dk vr un raspuns sigur, du. te la ginecolog si in felul asta vei fi sigurabig grinfratilor priviti partea buna a lucrurilor, fetele din ziua de azi se masturbeaza singure...asta zic eu ca e un lucru bun pentru in 5 ani nu vor mai exista curvelelaughingse vor satisface singurelaughingdoamneeee asta e nebunia romanului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este doar un mic accident, nu este o problemă. Himenul nu este capătul lumii, iar doar pentru incapabili este o recompensă un himen penetrat. Dacă crei să te joci, nu introduce lucruri (fie chiar deget) în vagin, ai chiar deasupra lui clitorisul, dăi bătaie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
gata te-ai dezvirginat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca mai esti VIRGINA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai esti