| Pacifista a întrebat:

Mai, voi ce credeti: Ar fi o problema ca baiatul sa fie mai scund ca fata? Pro sau contra? Eu zic ca e ciudat sa fiu eu mai inalta si el mai scund.

5 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Cine a zis ca normalitatea e fata mai scunda decat baiatul? E special, nicidecum ciudat! Am avut iubit mai mic de inaltime! Ma simteam super bine langa el! Nu ma interesa parerea altora!

| Chrisstine a răspuns:

Ce conteza ma.ce conteaza::X:X eu sunt cat el:X il iubesc enorm si daca ar fi mai scund ca mine l fel ar fi:Xe viata mea:X

| Banannie a răspuns:

Pentru mine e o problema pentru ca m-as simti ca un gigant pe langa prietenul meu si daca mai vreau sa port si tocuri gandeste-te dupa aia cum mai e. Ma rog, e doar parerea mea.

| alinutzaap a răspuns:

Mda dar nu chiar asa ciudat sunt multe cupluri in care fata e mai inalta decat baiatu.depinde si daca esti cu mult mai inalta decat el.dar daca va iubiti nu va conta inaltime.:*:*

| Iulia15 a răspuns:

Daca pentru voi nu e o problema, nu ar trebui sa fie nici pentru ceilalti. Este un serial de animatie dragut pe tema asta. Lovely Complex ii zice...ti-l recomand.