| CrissRonnye7 a întrebat:

Am 16 ani, 1.75 inaltime. Oare sunt scund si daca da credeti ca ma mai voi inalta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu esti scund.La fel eram si eu la varsta ta.Si cand aveam 22 de ani ajunsesem la 1, 90. Fa sport. Volei, handbal.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Esti normal, nici scund dar nici inalt, si cu putin noroc mai poti creste cativa centimetri.

| SkyPilot a răspuns:

Pentru un baiat esti destul de scund. Mai poti creste pana pe la 20-21 de ani, dar majoritatea celor pe care ii cunosc nu au mai crescut dupa 16 ani. Nu poti sa faci nimic ca sa schimbi ceea ce este programat in genele tale.

| Rahzy a răspuns:

Mie nu mi se pare ca esti scund. Dupa parerea mea esti ok.