| anghelbogdan a întrebat:

MAINE ESTE 1 APRILIE.Am o intrebare:ce farsa pot sa ii fac prietenii mele(varsta 13 ani)?(in afara sa o pacalesc ca ma despart de ea.)ce-a mai tare primeste funda

Răspuns Câştigător
| Lollipop_2029 a răspuns:

Zii ca ai primit in posta o scrisoare din partea scolii si va trebui sa te exmatriculeze, sau in cel mai bun caz te muta la o scoala de nebuni ca unu a facut o prostie si a zis numele tau. si te cred vinovat laughing)
sau eventual iei machiajul mamei tale si te dai cu mov pe la ochi(incat sa para vanat ) si ii spui ca respectivu te-a amenintat sa nu-i spui numele directorului laughing
Sau, ii spui ca un tip deci un tip iti face avansuri si ca ai visat azi-noapte ca ai avut o aventura cu ellaughing si din noaptea asta te simti atras de el si el de tine :laughing (sigur va crede ca esti gay laughing) dar mai bine ii spui de azi ca s-a dat respectivul la tine, si maine ii spui ca l-ai visat si ti-a placut visul laughing
A. si Anuntz-o ca are inspectie si ca ai vorbit cu respectiva profesoara si a zis ca ii asculta pe toti din clasa care au in catalog (cate note are ea)

4 răspunsuri:
| Nikcoletta a răspuns:

Poti sa o pacalesti ca ai cazut si ti-ai rupt piciorul la fotbal laughing. Si vezi cum reactioneaza cu ocazia asta vezi daca tine la tine sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmlaughing
Spune-i ca esti gay. ori ca ai inselat-o cu alta si acum aia e insarcinatalaughing sigur nu se prindelaughing. Dar sa fii serios. Mult succes:*
fundita?big grin

| myshadowlife a răspuns:

Ii zici ca ai facut laba cu superglue si o ai in ghips laughing)))))))))))))))))

| anonim66 a răspuns:

ii sp ca vrei sa fugi de aksa cu toti bani si ca vrei sa stai cateva zile la ea laughing)