| Anna_5295 a întrebat:

Maine ma intalnesc cu fostul iubit! cum as putea sa-l recuceresc? va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://relatii.ele.ro/Cum_sa_l_recuceresti_--a8311.html

6 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Fi tu insusi, la fel cum l`ai cucerit si prima data. Daca ati imi fost impreuna, inseamna ca ai facut tu ceva de l`ai cucerit.Pai si de data fi tot la fel, nu te schimba, si eventual spune`i ca ti-a fost dor de el

Succes!

| tyana a răspuns:

Chiar vrei? Ma gandesc la zicala cu ciorba reincalzita. Dar daca tu vrei sunt sigura ca poti.Multa bafta!

| coddy24 a răspuns:

Du-te dezbracata ...cred ca ar trebui sa-l cucerestibig grin

| dragonflyx a răspuns:

Spune-i cuvinte incitante si vorbe dulci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum l`ai cucerit si prima data big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti pierde demnitatea daca te place bine daca nu nu Mergi cu capul sus si fi mandra de tine Daca ai o atitudine mai eleganta nu de servitoare pentru iel vei fi cu mult mai interesanta si daca ie sa nu fie nu-ti fa probleme poate nu ieste trenul pe care-l astepti iti doresc din tot sufletul succes si sa fi iubita din suflet iar iubirea sa fie reciproca