| dany_7259 a întrebat:

Pffff maine ma intalnesc cu fostul iubit...in ce credeti ca ar trebui sa ma imbrac? ajutati-ma...pls

8 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu trebuie sa exagerezi...imbraca-te normal cu o pereche de blugi si un tricou, o gecuta de primavara! succes!

| Atotstiutorul a răspuns:

Intr-o fusta scurta si o bluza mulata ca sa ti se vada sanii si muuulllttt machiaj, strident!

| imyourdestiny2 a răspuns:

Ceva lejer...galben sau albastru se zice ca iti iau emotile de la intalnirelaughing

bafta

| Alyyy a răspuns:

Parerea mea... imbraca'te in hainele tale preferate, astfel incat sa te simti comod si sigura pe tine. nu cred ca e ok sa te imbraci prea sexy, dar nici prea sec. oricum, ca sa-ti fi fost iubit cu siguranta te cunoaste binisor, si deci stie deja ce a pierdut, asta din momentul despartirii voastre happy succes

| claudia_5508 a răspuns:

Oricum ceva foarte sexy.sa vada ce a pierdut!

| ela_6969 a răspuns:

Daca inca il mai placi ar trebui sa te imbraci cu ceva frumos si sexy ca sa il dai gata dar daca nu il mai placi imbraca-te cu ceva obisnuit...

| byby_2939 a răspuns:

Pai ti-ai putea lua niste jeansbig grin...si un hanorac...sau stiu eu depinde de locul unde va intalnitiwinking