| bogdan133 a întrebat:

Maine scot o fata la prima intalnire unde sa o duc? sai cumpar flori? dati-mi si mie niste sfaturi!

Răspuns Câştigător
| JustThat a răspuns:

Eu zic sa mergeti sa va plimbati pentru ca asa va cunoasteti mai bine si mai repede happy
Bineinteles ca puteti merge la un suc/cafea happy
Fi tu insuti dar foloseste putina vrajeala sa o cucerestihee hee

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e necesar sa-i cumperi flori daca vrei o poti invita la un suc (preferabil mai bine sa isi plateasca ea ce vrea sa bea) sau o poti duce in parc.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Te poţi prezenta cu un trandafir roşu, şi o poţi duce la un restaurant să luaţi masa împreună.

Baftă!

| Foca a răspuns:

Salut. Da este bine sa ii iei si flori. De preferat un trandafir alb sau rosu. Asta tu alegi. De dus in general sa beti ceva dupa va plimbati prin parc povestiti dina alea voastre, dupa o mai duci la o prajitura. Imbracate frumos si nu uite cei 7 ani de acasa. Cand intra undeva deschide-i usa si las-o pe ea prima. Intr-un cuvant cei 7 ani de acasa.
Succes.
Ciaohappy

| helpu a răspuns:

Nu stiu... dupa paremea mea ar fi fain sa ii dai un trandafir. big grin

Poti sa te duci la pizza. Varianta clasica happy

Alege tu. Vezi ce restautrante sunt Pe la tine prin oras happy
Bafta!

| 2dmv a răspuns:

Aduo la noi, ca nu ne suparam, tio educam noi!

| volgian a răspuns:

Fara flori. la un suc, o prajitura si dupa o plimbare prin parc sau printr-un loc mai romantic. Bafta.

| TheAngel_1502 a răspuns:

Daca esti genul romantic si ea la fel... scoate o la un suc, apoi la o plimbare prin parc, povestiti, aflii mult mai multe despre ea, insa tu trebuie sa incepi sa ii spui
P.S. da ar fi frumos sa ii iei flori, dar daca nu devin prea indecent cati ani ai?happy
sa imi spui cum a mers

| Hirockers a răspuns:

Daca esti la prima intalnire eu zic sa nu-i iei un trandafir.Cel putin eu ca fata sincera sa fiu nu-mi doresc cadouri de la un baiat.Dar daca ii iei un trandafir mai bine ii iei cand pleci ca asa ce face? sta cu el in mana pana plecati?

| magdaa a răspuns:

Un trandafir :*

| ily_8577 a răspuns:

Du-o intr-o cafenea comfortabila si poti sa-i cumperi un trandafir, ii va placea ))

| cici_4590 a răspuns:

Pai ii dai un trandafir rosu si o duci la un restaurant sau intr-un parc de curiozitate cati ani ai pentru o intalnire serioasa