| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Cum trebuie sa procedez la o prima intalnire cu o fata? Inainte de a ma intalni ii cumpar o floare? (Va rog mai dati-mi niste sfaturi). Multumesc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Desi e un gest frumos nu mi se par prea ok florile la primele intalniri cand nici nu stii daca iese ceva sau nu. Flori e frumos sa-i iei cand aniversati momente ale relatiile, aniversarile ei sau tot felul de sarbatori de genul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Un fir de trandafir poate reprezenta o declaratie de dragoste uneori mai eficienta decat o declaratie de zeci de cuvinte. happy

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu neaparat o floare, mai tarziu cu florile, pentru inceput trebuie sa fi tu insuti.