| iliteo a întrebat:

Am emotii pentru prima intalnire! Ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| Live.Laugh.Love a răspuns:

1. sa fi tu [ este cel mai important ]
2. sa fi dragut/a cu ea/el [ nu stiu daca esti f sau b scuze happy ]
3. sa nu vorbesti mult
4. si el/ea este la fel de emotionat/a

11 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Fi tu insuti, comporta-te natural, in limita bunului simt.

| カルメン a răspuns:

Nu arata ca ai emotii si fi sigura pe tinewinking

| CHILIPIR a răspuns:

Ai incredere in tine, fii funny

| GabiCh93 a răspuns:

Sa fii tu insuti si sa faci ce crezi u mai bine ca este de facutwinking

| versavia a răspuns:

Lasa-le acasa(emotiile).

| puiuc a răspuns:

Cred ca e cel mai bine sa fi tu insuti.Si asa o sa fie totul super.Succes

| georgy7165 a răspuns:

Sa ai incredere in tine si totul va fi ok.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia o vodca ca diazepam

| alynuch a răspuns:

Te imbraci frumos, faci un dus, nu exagerezi cu machiaju,(lasa frumusetia naturala sa uimeasca)si fii tu insuti, or'cine are fi trebuie sa te placa asa cum esti.

| Văduva neagră a răspuns:

- fii cat mai relaxata!
- din cauza stresului` probabil cand va spune o gluma vei izbucni in ras~! nu o fa. fi cat mai finutza`!
nu insista cu sarutarile`! la prima intalnire conteaza mult si dialogul dintre voi big grin!
foloseste un parfum fin =p~ love struck frumos mirositor love struck + o lama/pastila orbit :*! laughing
totul va decurge bine smug ai incredere in tine >:d

| onutza14 a răspuns:

Sa fii sincera adica sa nu fii rusinoasa sa zici dc nu-ti place ceva la el tonguetonguebig grinbig grin:big grin si cred ca cam atat si eu m-am intalnit cu o persoana si am avut noroc i-am zis sincer ce cred despre el si acum suntem impreuna comunikam si avem incredere unul in celalalt. si bine inteles sa iti lassi frumusetea naturala