| Gomoescu_Ionut_1998 a întrebat:

Sfaturi pentru prima intalnire? big grin Fundita! URGENT. Am nevoie de ele maine :*

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Fii naturala,nu fi timida, zambeste mult, vorbeste mult, intreaba-l chestii despre el, si cam atat.

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Scuze,nu am fost atenta. Pai, aceleasi lucruri pe care le-am zis, doar ca la masculin. big grin

| Dariusuu a răspuns:

Să ști că prima întâlnire cu cineva special se uită foarte greu.
Ține minte, nu ești acolo să impresionezi, e normal să ai emoți la fel și ea.
Fii tu însuți și totul va fi bine!

Succes.

| grab a răspuns:

Prima intalnire pentru ea sau pentru tine? big grin

Daca e prima pentru tine atunci ai grija sa fii impecabil din toate punctele de vedere: spalat, frezat parfumat (discret si de calitate), haine de firma, ceva banuti la tine, alegi momentul ideal din timpul unei zile, eviti locurile foarte aglomerate si galagioase.
Cu ea trebuie sa te comporti foarte atent, fii numai ochi si urechi la ce spune, completeaza-i orice cuvintel cu ceva aprobator/incurajator, zambeste-i degajat si nu face marlanii gen fumat in nasu ei, scuipat pe strada sau ignoranta de cocalar si alte gesturi incomode pentru ea.

Sa ne zici cum a iesit!
Bafta!

| 0alafaranume0 a răspuns:

Fara maini pe cur, pipaieli sau alte prostii, prima impresie conteaza cat alte 10 intalniri

| Rahelaela a răspuns:

Pai intreab-o ce ii place..hobiurile ei.si alte chestii ca sa ii areti ca esti interesat de ea...:*