| anonim_4396 a întrebat:

Maine trebuie sa ma vad cu o fata sa mergem la film si vreau sa ii cumpar niste flori, dar nu prea ma pricep la ele pentru ca nu am cumparat niciodata. Ce fel de flori trebuie sa cumpar? Cate? E ok o floare sau trebuie sa iau un buchet? Nu stiu, cum se procedeaza de obicei? Nu m-am vazut de foarte mult timp cu ia...Trebuie ceva mai special?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Un trandafir alb, ambalat frumos si impodobit cu o panglicuta rosie sau argintie.
happy

| shadow72 a răspuns:

Un tranfafir..doar nu cara 50 de flori dupa ea

| CIICriss a răspuns:

Un trandafir rosu pentru o fata speciala, unul alb pentru o prietena veche.

| YrisYra a răspuns:

Nu trandafiri! Ceva de primavara, dar nu trandafiri! Toata lumea cand nu stie ce flori sa duca cumpara trandafiri si nu e ok, de exemplu eu daca primesc flori care nu sunt in sezon ma gandesc de unde a facut rost de ele? Pe cand trandafirii sunt la indemana oricui. Sper sa te ajute!