| teroalex008 a întrebat:

Maine vreau sa i spun unei amice...:
---Esti foarte frumoasa si imi placi. As-i avea vreo sansa sa fim impreuna?
Imi puteti da niste replici mai bune happy ca asta nu mi se pare prea ok.: funda, va rog mult

4 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Zi asa" -esti chiar frumoasa. sau mi se paretongue?" ünii ar zice ca ne potrivim.eu cred la fel. tu?tongue"fundita?

| shew a răspuns:

Spune-i asa: esti femeia visurilor mele nu stiam de ce vizez asa urat de la o vremelaughing

| TeREe a răspuns:

I poti spune " im pac ochii tai si totul se aud zvonuri ca nu ai iubit si mie im pace mult de tine nu tiu dar nu ti spus nimeni ca eu te iubesc si chai asi fre sa im acorzii o sansa dac vrei "

| Micutsaaa a răspuns:

Pai ia-o inceptul cu inceptul
Poti incepe prin chestii de genu :" iti sta foarte bine imbracata asa, ce frumos iti sta cu parul asa, ce frumoasa esti azi "
Fii cat mai discret, asa se va indragostii incetul cu incetul de tine...
Dupa un timp in care observi zambete, ca vine si te saluta sau sa te intrebe chestii banale ( pentru a se baga in seama cu tine ) treci la urmatorul pass, intreband-o ce parere are despre tine, si daca ar vrea sa fiti impreuna.
Nu face greseala de a spune "As-i avea vreo sansa sa fim impreuna? ", nu trebuie sa i se para ca te tii dupa ea, noua, fetelor ne plac baietii siguri pe ei.
Sper ca te-am ajutat happy