| Mihai_3714 a întrebat:

Maine vreau sa i spun unei amice...:

---Esti foarte frumoasa si imi placi. As-i avea vreo sansa sa fim impreuna?

Imi puteti da niste replici mai bune ca asta nu mi se pare prea ok.: funda, va rog mult

Răspuns Câştigător
| zepo a răspuns:

Hai sa-ti spun eu ceva si mai important. Nu-i spune ca o placi, e greseala pe care o fac unii. Cand ii spui ca o placi, ii mintea ei se creeaza o superioritate fata de tine, de parca tu stai dupa curu ei. Nu stiu daca intelegi ce vreau sa spun, dar ai incredere in mine, mai intai fa-o sa te placa dar nu-i arata ca tu o placi/iubesti, pentru ca atunci cand ii vei spune aia va fi punctul mort si nu-ti va mai iesi combinatia.
Frate iti spun din experienta ca sa nu treci si tu prin ce am trecut eu. A si inca ceva, fetelor le plac baietii siguri pe ei, cei care stiu sa conduca, care nu se iau dupa altii, cei dominanti si care se remarca in multime. Bine trebuie sa ai un dar innascut ca sa poti sa fi bun la asta, dar daca te chinui o sa vezi ca o sa-ti schimbi modul de gandire, pentru ca in momentul asta sa-i spui ca o placi o face sa se simta iubita, dar nu da un *** pentru tine daca nu te place, deci nu te risca, numai daca sti sigur ca te place atunci ii spui.

Sper ca te-am ajutat, sper ca te-am oprit din greseala.Probabil o sa apara raspunsuri de la fete ca nu este adevarat, dar nici ele nu-si dau seama cateodata ce fac, asa ca asculta la mine.

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Te plac foarte mult, vreau să fim împreună. Scurt şi la obiect.

pa, pa.

| Silvia a răspuns:

Spune-i ce simţi în acel moment. Oricum vei avea emoţii şi vei uita poezialaughing.

| Miauti a răspuns:

Daca tot iti place sa faci clone. macar fale cum trebuie

esti teroalex008 cu aceeasi intrebare

http://www.tpu.ro/......puteti-da/

| Prigatdevisine a răspuns:

Heybatting eyelashes Cel mai simplu ar fi sa te duci la ea, sa-i spui ca o placi. Fara poezii, fara sa astepti sa vezi daca ea te place (si cred ca ar fi mai bine sa-i spui cand nu sunteti inconjurati de multe persoane). Sau smug incerci sa o saruti, daca iti raspunde la sarut :* totul e bine :p Stii acum mai nou, nu se mai cere prietenia unei fetelaughing se saruta direct:p! Si daca din pacate ea nu simte nimic pentru tine, sa nu fii trist pentru ca nu e ultima fata de pe pamant...>big grin

| Alexa_4801 a răspuns:

O poti saruta directhappy e mai frumos asabig grin bine asta daca simti ca si ea este atrasa de tinehappy daca nu ii poti spune ca iti place de ea si daca ar vrea sa aveti o relatiehappy.

| Crazy Penguin a răspuns:

Incearca sa o inviti in oras, daca va accepta inseamna ca nu esti chiar asa de indiferent pentru ea(ii poti spune ceva de genu:"Sambata vreau sa ma duc in oras, si ma gandeam sa te iau cu mine", nu trebuie sa te rogi de ea, sai arati ca esti sclavul ei, ca ai face orice doar ca ea sa-ti dea atentie... Replicile no sa te ajute la nimic, nu trebuie sa inveti totul ca o poezie. Poate nu crezi, dar fetele simt cand cineva spune ceva cu adevarat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca o placi, spune-i direct o sa vezi ca o sa fie surprinsa.intrebo mai intai daca simte ceva fata de tine si apoi sa-i spui ce simti u fata de ea daca nu simte nimic fata de tine las-o balta iti irosesti timpul daca vezi ca are totusi o atractie fata de tine spune-i aia si incearca sa o saruti crede-ma va merge stiu cum e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea ca fetele is diferite zepo nu intodeauna le plac baieti bagatori de seama ci mai repede ei care se poarta frumos cu ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spuneica e frumoasa si te plac as-i vrea sa fim impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

raspuns alesHai sa-ti spun eu ceva si mai important. Nu-i spune ca o placi, e greseala pe care o fac unii. Cand ii spui ca o placi, ii mintea ei se creeaza o superioritate fata de tine, de parca tu stai dupa curu ei. Nu stiu daca intelegi ce vreau sa spun, dar ai incredere in mine, mai intai fa-o sa te placa dar nu-i arata ca tu o placi/iubesti, pentru ca atunci cand ii vei spune aia va fi punctul mort si nu-ti va mai iesi combinatia.

Frate iti spun din experienta ca sa nu treci si tu prin ce am trecut eu. A si inca ceva, fetelor le plac baietii siguri pe ei, cei care stiu sa conduca, care nu se iau dupa altii, cei dominanti si care se remarca in multime. Bine trebuie sa ai un dar innascut ca sa poti sa fi bun la asta, dar daca te chinui o sa vezi ca o sa-ti schimbi modul de gandire, pentru ca in momentul asta sa-i spui ca o placi o face sa se simta iubita, dar nu da un *** pentru tine daca nu te place, deci nu te risca, numai daca sti sigur ca te place atunci ii spui.

Sper ca te-am ajutat, sper ca te-am oprit din greseala.Probabil o sa apara raspunsuri de la fete ca nu este adevarat, dar nici ele nu-si dau seama cateodata ce fac, asa ca asculta la mine.

| Igraaa a răspuns:

Mai fermecat tu... femeia din tine totul. iti iubesc styilul te iubesc pe tine si simt ca nu mai pot tine in mine! esti frumoasa! cea mai frumoasa! :*