| Aimerul a întrebat:

Niste replici sa-i spun ca e cea mai frumoasa?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Este cea mai frumoasa pentru tine, nu pentru noi! Spune-i tu de ce este cea mai frumoasa fata, spune-i asa cum o vezi tu si va fi incantata sa te asculte. Acesta-i secretul!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O poti răsfăța pe aleasa inimii tale cu un masaj din cap pină in tălpi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai insemna ca nu e cea mai frumoasa si vrei doar s-o minti.Curajul se pare ca il ai, dar nu gasesti nimic.Ori esti incult si nu te duce mintea, ori ai nevoie de o vrajeala ieftina ea fiind urata cu draci.

| Anonymous999 a răspuns:

Te uiti in ochii ei si'i spui pur si simplu cat e frumoasa si ii spui si ce e frumos asa la eahappy. De ex: spune'i ca are un zambet frumos.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Anonymous999):

Si ea sa fie stirba! laughing

| Anonymous999 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Urat in cazul astalaughing) Atunci ii spui ca are ochii frumosilaughing

| user123456789 a răspuns:

"Asta e o replica sa-ti spun ca esti cea mai frumoasa!" - uite replica.