| Aleluiaba a întrebat:

Majoritatea intrebarilor sunt la fel adica si eu am scris tot ca voi majoritatea intrebarilor: il plac, ma place? ceva in genul sau multi am spus : raman insarcinata, sau altii mi-am inceput viata sexuala. Totusi eu una m-am cam saturat nu ca nu mi-ar pasa dar totusi o intrebare mai diferita : La ce varsta ati avut primul sarut, unde, cum a fost? Si inca una inainte sa fiti cu iubitul/iubita ce faceati ca sa atrageti atentia, cum a aflat ca il/o placi, cum ati ajuns impreuna? PLS raspunsuri sunt curioasa...

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Primul sarut a fost la 14 ani. Stateam in pat si ea a venit si m-a sarutat tongue. Nu faceam nimic pentru a atrage atentia fiind foarte timid. A aflat ca o plac intr-o seara cand am fost la o plimbare amandoi si ne uitam la stele frumos. A fost o relatie gen vorbit prin sentimente. Simteam ca nici nu era nevoie de vorbe. Ne intelegeam din priviri. Se citea iubire in ochi.

3 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Primul sarut la 14 ani. cu un coleg de clasa. cu care am fost impreuna 9 luni apoi ne-am despartit! A fost ceva frumos. normal. ca nici nu stiam a saruta. sh aveam emotii. Eu il simpatizam. insa el ma placea. si s-a indragostit foarte repede de mine.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Primul sarut. hmm cam aiurea.am jucat in clasa ceva cu sticla si am picat sa ma sarut cu un coleg.eu nu stiutiam si asa am invatat! nu, a criicati e.asta se intampla pe la 13-14laughingbig grin.(hai sa vad stupid.laughing''.happy...

| beatrice90 a răspuns:

Sincer nu-mi amintesc exact dar pe la 13 ani l-am avut cu un coleg care m-o placut si mie imi parea simpatic dar la varsta aia eram foarte timida, el a ajuns sa ma sarute dar eu mam retras asta o fost tot succes