| justinbieberfan a întrebat:

Ce ati face sa atrageti atentia unei vedete? (de varsta >voastra): :X

7 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Mi-as arata sanii!

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Hmm... tepes are dreptatewinking nu poti filtra cu o vedeta raised eyebrows

| Kate21 a răspuns:

Depinde de vedeta. spune despre cine e vorba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baii las-o ma pe hanah montana.vezi ca ai vecine frumoase, colege frumoase.si ele sunt mai aproape si mai abordabile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as rapi laughing
Daca as putea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as face un site

| justinbieberfan explică:

Stai putin cine a zis ceva de hannah montana? laughing eu am zis in general si nu conteaza ce vedeta oricare va place in mod special eu una il prefer pe Justin Bieber