| TheDemon100 a întrebat:

Mama vrea saƒ maƒ ducaƒ la ginecolog. Nu am mai fost niciodataƒ si as vrea saƒ stiu cam ce se intamplaƒ acolo? Ce trebuie saƒ fac? Ce imi va face doamna doctor? Dacaƒ eu nu am intretinut relatii sexuale dar himenul este rupt prin masturbare, doctorul isi va da seama?batting eyelashes Merci anticipat!

3 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Himenul se poate rupe si de la efort, nu numai de la masturbare! nu-i stres stai chill! atata timp cat nu ai intretinut relatii sexuale ii ok

| naitreaba a răspuns:

Domnul doctor te va penetra! Nu te duce!

| aaaalllee a răspuns:

Cu siguranta isi va da seama. un ginecolog observa tot..crede.ma..si daca folosesti o. b.-uri.straight face