| petalouda a întrebat:

Mamele voastre stiu ca v-ati inceput viata sexuala? daca da cum ia-ti explicat ca v-ati inceput viata sexuala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ar trebui sa stie mama asa ceva?
Si gandeste-te, cum deschizi o asemenea discutie? E prea jenant.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

I-am adus nepotul acasa sal creasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Elly7890 a răspuns:

Depinde cati ani ai de intrebi asta! de ce trebuie sa stie mama ta zicandu-i u? daca ai o relatie stabila gen 1 an, 2 si ai o varsta gen 17, 18 ani se subintelege si iti iubesti partenerul! ca daca ia 14, 15 nai si ai facut asta nu prea o sa ii convina mamei tale!

| Elly7890 a răspuns:

Eu nu i-am explicat nimic! a inteles singura asta!