| alex199219 a întrebat:

Marimea conteaza? 15 cm sunt de ajuns pentru a satisface o femeie?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca stii cum si unde sa o atingi, sunt de ajuns si 10 cm.

| GdX a răspuns:

Iti ajung si 10.

| wertori a răspuns:

Bineinteles, 15 cm nu este tocmai o marime mica, iar daca inveti sa te misti cum trebuie, si zonele care o satisfac pe prietena ta, o sa iasa ca la carte big grin cauta filme pe net, care sa iti explice detaliat, si sa si vezi cum trebuie sa prestezi. In mare parte, vei simti singur la momentul potrivit dar, putina informare nu strica niciodata! Spor la treaba!

| Emilian65 a răspuns:

Da, sunt deajns sa poti satisface o femeie cu un asemenea penis.

| mentholinks a răspuns:

Depinde cu cat este femeia obisnuita. Un betivan nu se va multumi niciodata doar cu un pahar.