| Alinut2003 a întrebat:

Care credeti ca este marimea ideala pentru a satisface o femeie de 20 de ani?

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Depinde de femeie, îţi dai seama... Aş zice +14 cm.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa ai si juma de metru daca nu stii ce sa faci cu ea

| CodrutElian1990 a răspuns:

Pentru femei "normale" 14-18 cm. Dar mai importanta este grosimea, deoarece excitarea are loc in prima jumatate a vaginului.

| wpetterssone a răspuns:

Mărimea ideală a ce? A dragostei? A iubirii care nu poate fi măsurată? Știu, a penisului. Nu mărimea contează, doar ceea ce simți tu. Multe fete pleacă de la băieți după ce fac prima dată sex, deoarece nu sunt satisfăcute suficient.
Viața sexuală ar trebui începută după 20 de ani.

| teo530 a răspuns:

Eu as zice 16 dar cum a zis și necunoscutul depinde de femeie. Și nu crezi că ești cam mic că să îți bați capul că asta