| theStar a întrebat:

"Marimea conteaza!" Aproape toti barbatii ar spune ca nu este adevarat, marimea nu conteaza deloc si ca "tehnica"ar fi cea care conteaza. Bine, in acest caz de ce conteaza marimea sanilor la o femeie?

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Salut. Totul conteaza cand este vorba de sex. Incepand de la buze, pana la picioare. Marimea este baza in sex Si la femei, si la barbati. Abureala de genul, : eu ma multumesc cu putin, poate sa nu aibe san deloc, sau foarte mici, poate sa fie plina de varice, conteaza ce suflet are, astea toate, sunt numai abureli. Cu cat femeia este mai frumoasa si dezvoltata, in limite normale, cu atat va fi dorita si sexul va fi altfel. La fel si la barbati: daca nu o ai cat de cat, la limite rezonabile, nu avem ce discuta. Ca atare: Marimea conteaza enorm. Pa