| theStar a întrebat:

"Marimea conteaza!" Aproape toti barbatii ar spune ca e falsa afirmatia si ca nu marimea e cea care conteaza ci "tehnica". Bine, atunci de ce conteaza marimea sanilor la o femeie? Chiar sunt curioasa

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Dar cine ti-a spus ca, conteaza marimea sanilor la o femeie? Stii ce naspa e o femeie cu sani mari, lasate pana la buric?
Exista sani frumosi si mici. Mici, mici, dar bine conturati. Fiecare barbat are gusturile lui, sani mari, sani mici, sani moi, sani tari si asa mai departe.
Si ai gresit, marimea chiar conteaza. Marimea portofelului.

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Alta cu sanii mici!

| nicol20 a răspuns:

Hai sa fim seriosi sani fac deosebire intre femei o femeie cu sani nici mari nici mici arata extraordinar si multi barbati prefera femeile cu sani mari deoarece cand pun mana sa stie pe ce pune si inca o afirmatie ar fi de preferabil sa fie naturali nu siliconati acum depinde de barbat. Iar in cealalta parte cu marimea asta este discutabil de la femeie la femeie.Bafta

soothe
| soothe a răspuns:

Conteaza si marimea fireste., dar probabail conteaza si tehnica (probabil si dragostea!);
Din punct de vedere "tehnica" comparatia cu sanii nu sta in picioare. Conteaza marimea sanilor la o femeie dar nu numai marimea ci si starea/aspectul lor.

| lostcontrol12 a răspuns:

Pentru ca nu poti spune."are sanii mici dar nu conteaza marimea, ci ce face cu ei" laughing

| gabitza_6878 a răspuns:

Nu conteaza marimea, ci fermitatea
deci tot de tehnica tine tongue

| Missy_4676 a răspuns:

Bine spune Flav.
Nu stiu dar la faza cu "marimimea conteaza" eu nu prea sunt de acord, degeaba are omu' 30 cm daca se simte bine doar el, daca nu stie sa o foloseasca, asta e umila mea parere, poate unele femei au alta.

| notperfect a răspuns:

Nu-i adevarat! de exemplu mie chiar nu mi-ar placea sa am sanii cat doua baloane mai sa explodeze... Mie imi place sa nu-i am nici prea mici dar nici prea mari. Eu vreau sa ii am medii si cat se poate de normali.Nu cand ma vede unu pe strada sa zica "uite ce sani are aia" Desigur unor fete le place sa aiba sanii mari insa mie nu big grinwinking Si totusi nu marimea conteaza ci tehnica :d