| theStar a întrebat:

"Marimea conteaza!" Aproape toti barbatii ar spune ca e falsa afirmatia si ca nu marimea e cea care conteaza ci "tehnica". Bine dragilor, atunci de ce conteaza pentru voi marimea sanilor unei femei?

4 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Aici te referi la faptul ca baietii intorc capul dupa toate fetele mai "doatate" dar trebuie sa observi ca si cele mai putin inzestrate au iubiti, soti, amanti etc.

| ary a răspuns:

Si aceasta afirmatie e falsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai conteaza fiindca mie imi plac mici, şi vioi. ce sunt chestiile alea atarnatoare pana la brau? sau bidoanele alea pline cu ţastilicon?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, la barbati conteaza tehnica, femeile ce tehnica sa aiba? Lor le trebuie ţââââââââââţţţţţţţţţţţţeeeeeeeeeeeeeeeee...