| eu_5214 a întrebat:

Deci sa va povestesc ceva era vara anului 2009 imi placea un baiat fff mult (nu mai avusem prieten pana atunci) era 28 maihee hee eram la o prietena si era vecin cu el a venit si el acolo am jucat adv prov sau pro si cand picam noi doi tot incerca sa ma sarutehee hee supa acea urma sa plec acasa eu a venit si el cu mine prietena mea si mai o fata a venit cu mine pana la un colt ele mergeau in fata iar eu cu acel baiat in spate si atunci m-a luat de mana si m-a sarutat (regret si acum) au trecut doua luni dupa aceea l-am sunat sa vad ce face pentru ca el era plecat intr-o localitate la un verisor pentru ca era vacanta de vara si am vb cu el si a zis ca hai ca nu pot vb acum ca am treaba si l-am intrebat ca ce-i cu el si mi-a zis ca si-a gasit pe alta nah nu am mai vb cu el iar anul acesta de revelion (2011) am fost chemata la un revelion cu mai o prietena am mers si din proasta intamplare era si el acolo laughing dupa aceea a venit la mine si la pr mea si m-a intrebat ce fac si nu i-am rasp dupa aceea a plecat au trecut vreo 2 saptamana si mi-a tr sms dupa aceea ma tot suna si m-a chemat la colt sa ne intalnim am mers si fara sa vreau ne-am sarutat iar eu cand am ajuns acasa m-am gandit sa-i fac ce mi-a facut si el mi-e si m-am bagat cu un baiat ce credeti e bine ce am facut?(scuze de greseli etc )funda+vot mss mult ca mi-ati citit povestea!

Răspuns Câştigător
| alexanndra a răspuns:

Pai cred ca ai facut o greseala ca l.ai lasat sa te sarute a doua oara dupa ce ti.a zis ca are pe alta. Si nu nu ai gresit platindu-i cu aceiasi moneda :* pup. si sper sa te ajute raspunsul meu :* astept fundita happy:*.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Macar ai luat revansa dar sa stii ca si el face misto asta trebuia sa iti dai seama de la inceput si sa ii pui capac. Cand va afla sa ii spui ca nu mai vrei nimic cu el si ca pui final.

| CristiCryssu a răspuns:

Ar trebui sa il ignori, nu cred ca el cauta dragoste adevaratahappy

| Adyspeed a răspuns:

Eu cred ca tu esti o fire putin razbunatoare dar si iubitoare. daca chiar simti ca te iubeste atunci poti sa continui cu el sa fii. el nu a procedat corect la timpul lui si poate a regretat ca nu a fost cu tine si de aia te-a bagat iar in seama. parerea mea e sa ii asculti inima sa vezi daca te iubeste cu adevarat si nu vrea doar o aventura in pat cu tine. succes

| theocooltheocool a răspuns:

Cred ca nu ai facut bine ca l-ai lasat sa te mai sarute.ar fi trebuit sa ii spui ca nu te intalnesti cu el la colt si gata.din cate ai povestit pe aici inteleg ca ii cam plac fetele si nu e capabil de o relatie serioasa.eu zic mai bine sa il lasi si gaseste pe cineva care te merita.si nu face asta numai ca sa il faci pe el gelos ci pentru tinehappy

| DUDA_5988 a răspuns:

Ati gresit amandoi, si are sens sa continui in ai da un sms doar daca iti place de el daca nu atunci nu. Ceea ce faci tu este acelasi cu ceea ce face el, si e pe principiul ce tie nu-ti place altuia nu-i face.las-o balta, situatia inceputa cu stangu nu are niciun viitor.fi mai cumpatata pe viitor si uita-l.