| c3r3b3l a întrebat:

Masturbarea ajuta cumva la cresterea organului genital masculin?

Răspuns Câştigător
| cosmin21 a răspuns:

Georgiana draga lasa baiatul in pace, e curios si el laughing

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu ajuta absolut deloc la cresterea penisului.

| Georgiana21 a răspuns:

Am o curiozitate. Cati ani ai?
Pustiulica, as zice sa-ti vezi tu de scoala, nu de activitatile sexuale.

| Georgiana21 a răspuns:

Esti un specimen! Acest "cerebel " minuscul mi-a trimis un mesaj, prin care si-a dovedit limbajul de mahala!
Cerebelul tau e direct proportional cu marimea organului genital?
( O alta curiozitate de-a mea! )

| Loola_4761 a răspuns:

Daa sa stii ca daca te masturbezi de multe ori iti creste 4 metribatting eyelashesrolling on the floor

| anonymus a răspuns:

Da,cica ajuta.

| CynicalCunt a răspuns:

DA, creste si se micsoreaza la loc happy

| CynicalCunt a răspuns:

.Chiar si la fete: daca se masturbeaza le creste pasarica, pana ajunge sa fie struț.

| CynicalCunt a răspuns:

Si la fete merge : daca se masturbeaza le creste pasarica pana devine struț.

| CynicalCunt a răspuns:

Wtf am pus de doua ori! anyway i love to pwn nubs, just like you happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai daca ti-o sugi