| MisterDariusBoy a întrebat:

Masturbarea poate ajuta la cresterea sanilor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sigur. Te masturbezi, pui pe dvd si le vinzi la colt de biserica, in trei zile ai facut banutii de silicoane.

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ai vrea tulaughing

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Ajută, dar nu cum ajută o carte. Dacă citeşti azi, mâine ai sânii ca ea : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:0&tx=27&ty=-188
Baftă!

pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Nu. dar daca vrei sanii mari mai astepta pana mai cresti, faci rost de bani si. tsi pui silicoane.happy

| Rebecca a răspuns:

Masturbarea, si nici sexul, nu ne modifica corpul.masturbarea ajuta la autocunoastere, si iti ofera placere. nu dauneaza dar nici in planul asta nu ajuta.

| αndï a răspuns:

Treci pe la mine t-i cresc eu laughing

| eagleeye a răspuns:

In 2 feluri se poate modifica marimea sanilor : implanturi cu silicon sau prin modificare hormonala ( nu stiu exact procedeul )!

| didu48 a răspuns:

Din cate stiu...nu tongue Dar sunt ceva pastile care se iau pentru asta, da cica atunci cand nu le mai iei iti creste par peste tot laughing Inclusiv pe fata I don't want to see

| IoanaAndrei a răspuns:

Pe scurt, nu. Dar te poate face sa te simti foarte, foarte bine, dupa cum probabil ai descoperit deja.

| anon1mu a răspuns:

Pai esti naspa si vrei tate mari laughing?

| totem a răspuns:

Daaaaaaaaa, spor la treaba.

| Gangsta a răspuns:

Nu, desi se spune ca sexul iti dezvolta fizicul eu nu cred in asa ceva. Asta depinde de organismul tau. Mai degraba tine si de natura parintilor tai ( de obicei la dezvoltarea fizica semanam pe ei)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primadata daca esti virgina fa-o cu vreo unu de pe acolo dupa aia treci pe la mine sa vedem ce iesehappy o sa ai rezultate foarte bunewinking