| babyblue_8588 a întrebat:

Ce anticonceptionale ajuta la cresterea sanilor? :-)

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Sanii nu-ti cresc de la anticonceptionale, asa ca nu te apuca sa le iei aiurea.Trebuiesc recomandate de medic, altfel ti se poate deregla organismul.Nu inteleg de ce iti doresti sani mari, iti vor creste, nu-ti face griji si nu incerca sa le accelerezi ritmul, caci nici nu poti si nici nu are rost.Sunt zeci de avantaje in a avea sanii mici, nu ai de ce sa-ti fie rusine cu ei.Mandreste-te de tine si cu ceea ce ai.>big grin

| Emeraude a răspuns:

Anticonceptionalele, luate in mod necorespunzator, deregleaza organismul, nu le lua din auzite, mergi la ginecolog daca intr-adevar ai nevoie de ele!
Auzeam vorbindu-se la un plafar de tinctura de lemn dulce pentru marirea sanilor, desi eu nu prea cred in asa ceva, singura solutie sigura si vizibila este operatia chirurgicala de augumentare (implant mamar), desi si aceasta implica multe riscuri!

| mihaela_7412 a răspuns:

Is pentru protektie nu pentru cresrerea sanilor

| alexa a răspuns:

Anticonceptionalele trebuie initial sa ti le recomnade un medic petnru ca sunt de mai multe feluri si pentru anumite nevoi, asa ca cel mai bine ai merge la un medic care sa te si consulte si sa nu le iei asa aiurea ca nu se stie peste ce mai dai
bafta

| mika a răspuns:

Nici un fellaughing)

| ionutz_7853 a răspuns:

rolling on the floor doamne ce intrebarelaughing) am mai auzit eu dar asta nu rolling on the floor