| scorpioana a întrebat:

Mereu in timpul actului sexual imi vine sa urinez cand simt ca ma termin. Ar putea fi ceva infectie urinara?

5 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

De obicei, infectiile urinare inseamna usturime la urinare, urinare cu sange... cu totul alta poveste! Stay chill, e ceva normal! Mic pont: ia incearca orgasme mai intense sau multiorgasme, s-ar putea sa ai surprize!

| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa urinezi inainte sa faci sex!

| corbulalbrosu a răspuns:

Este un act reflex NORMAL. Te poti linisti fiindca in nici un caz NU este vorba de ceva rau sau de vreo afectiune/boala. Cu atat mai putin de infectie urinara. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Poate ești una dintre puținele fericite care „suferă" de ejaculare feminină.
Sfatul meu: pune ceva gen mușama pe pat, și / sau un scutec absorbant (ca pentru pătuțul de bebe) și mergi până la capăt, fără reținere. O să ai o surpriză foarte plăcută. La propriu!

| TimSem a răspuns:

Femeia poate avea orgasme puternice dacă este stimulată cum trebuie. Senzația de a urina este unul dintre efecte. Poți să stimulezi clitorisul din nou și din nou și îți va veni să urinezi. În acest caz, pregătește-te pentru ceva surprinzător... Și e fain! Fenomenul este numit în engleză „squirting". Caută mai multe pe net.